Vítejte na stránkách o domácích pracích. Doufám, že se stránka bude postupně rozšiřovat jak o moje vlastní tak o Vaše zkušenosti.
Rozhodně uvítám další zkušenosti s domácími pracemi o které byste se chtěli podělit i vy. Stačí mi poslat zprávu a já to tu moc ráda doplním o další informace. Samozdřejmě i já pro Vás budu dále hledat fungující přivýdělky :)
Byla bych ráda, aby se stránky rozšířili co nejvíce a hlavně, aby jste si i Vy zapojili co nejvíce. Určitě se tu najde prostor pro Vaše odkazy pokud někdo budete chtít rozšířit své referal řady :) Čím více nás tu bude tím lépe a rychleji si vyděláte :) takže výměna referrálů jistá pokud bude zájem :)

Stačí jen vlastní názor

Vyplňování dotazníků
Placené vyplňování dotazníků je celkem rozšířenou a populární formou výdělku. Dostáváte zaplacenou za to, že vyjádříte svůj názor. Dotazníky jsou různého charakteru a různě dlouhé. Možností kde se zaregistrovat je více a doporučuji se zaregistrovat všude, protože dotazníky nechodí pravidelně a hodně záleží jestli spadáte do zrovna požadované skupiny.
Český národní panel
Za vyplňování dotazníků získáváte oplatky, které následně měníte za peníze. Hodnota dotazníku je většinou mezi 50 - 200 oplatkami v závislosti na délce dotazníku
Marketagent
odměny v €
iVýzkum
iVýzkumy
CASI
The Most Popular Traffic Exchange
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Jak se Vám stránky líbí?

Celkem to jde (0 | 0%)
Vůbec (2 | 50%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one