Vítejte na stránkách o domácích pracích. Doufám, že se stránka bude postupně rozšiřovat jak o moje vlastní tak o Vaše zkušenosti.
Rozhodně uvítám další zkušenosti s domácími pracemi o které byste se chtěli podělit i vy. Stačí mi poslat zprávu a já to tu moc ráda doplním o další informace. Samozdřejmě i já pro Vás budu dále hledat fungující přivýdělky :)
Byla bych ráda, aby se stránky rozšířili co nejvíce a hlavně, aby jste si i Vy zapojili co nejvíce. Určitě se tu najde prostor pro Vaše odkazy pokud někdo budete chtít rozšířit své referal řady :) Čím více nás tu bude tím lépe a rychleji si vyděláte :) takže výměna referrálů jistá pokud bude zájem :)

Postupně k úspěchu

Placené e-maily
Každý určitě dostáváte do své e-mailové schránky spoustu reklamních e-mailů. Což takhle nechat si platit za to že tento e-mail otevřete?
eRmail
Žádné vklady pouze výdělky
100,- Kč obdržíte hned za registraci
Získáte až 5,- Kč za každý eRmail
navíc eRvideo a dotazníky

Chodí pravidelně několik emailů denně
Zumail
Bonus za registraci 150,- Kč
0,50 Kč minimální hodnota emailu

Chodí pravidelně několik emailů denně
Klikmail
Placené e-maily a každý den možnost na stránce odkliknout několik reklam. Částky jsou v € :)
DiamondMail
Diamond mail je propracovaný systém, který zasílá uživatelům zajímavé nabídky dle jejich zájmů, a uživatelé si čtením těchto nabídek vydělávají. Každý uživatel dostane ZDARMA za registraci 100 bodů, a další body poté získává za čtení jednotlivých nabídek a také za pozvání přátel. Body si můžete vyměnit za slevy u našich partnerů, věcné výhry, nebo peníze.

Každý den několik emailů takže body narůstají rychle
hodnota každého emailu minimálně 2 body
The Most Popular Traffic Exchange
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Jak se Vám stránky líbí?

Celkem to jde (0 | 0%)
Vůbec (2 | 50%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one