Vítejte na stránkách o domácích pracích. Doufám, že se stránka bude postupně rozšiřovat jak o moje vlastní tak o Vaše zkušenosti.
Rozhodně uvítám další zkušenosti s domácími pracemi o které byste se chtěli podělit i vy. Stačí mi poslat zprávu a já to tu moc ráda doplním o další informace. Samozdřejmě i já pro Vás budu dále hledat fungující přivýdělky :)
Byla bych ráda, aby se stránky rozšířili co nejvíce a hlavně, aby jste si i Vy zapojili co nejvíce. Určitě se tu najde prostor pro Vaše odkazy pokud někdo budete chtít rozšířit své referal řady :) Čím více nás tu bude tím lépe a rychleji si vyděláte :) takže výměna referrálů jistá pokud bude zájem :)

Co si vybrat

ShotBux

Toto je ukázkový text. Kliknutím na něj nebo na editační ikonku v jeho pravém horním rohu ho můžete přepsat – na vlastní uvítání, stručný popis stránek nebo představení své firmy. Logo Webgarden v levém horním rohu vyvolá přístup k nápovědě, technické podpoře a dalším užitečným funkcím.
Tyto stránky jsou věnovány zkušenostem, radám a všeobecné diskusi na téma domácí práce. Doufám že zde naleznete užitečné rady a podělíte se o svoje zkušenosti.
Klasická klička, ale narozdíl od spousty dalších, na které narazíte, tady je výdělek opravdu rychlý. Výdělky se pohybují v průměru 0,1 € za klik a deně se objevu kolem 50ti reklam. Ano, počítáte dobře, 5 € za den jen za odklikání pár reklam. Super ne? :)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8579"
The Most Popular Traffic Exchange
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Jak se Vám stránky líbí?

Celkem to jde (0 | 0%)
Vůbec (2 | 50%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one